Uputa za studente – obveza javljanja dr. sc. Marijani Turčić

Studenti se trebaju obavezno javiti fakultetskoj liječnici dr. sc. Marijani Turčić (marijana.turcic@zzjzpgz.hr) u slučajevima:

• Simptoma koji upućuju na COVID 19
• pozitivnog test na COVID 19
• kontakta s osobom pozitivnom na COVID 19
• propisane (samo)izolacije (ako je propisana od strane nekog drugoj liječnika, a ne od fakultetske liječnice).

Studenti kojima je izrečena mjera (samo)izolacije obavezno se trebaju javiti pročelnicima svojih odsjeka i prodekanici za nastavu i studente izv. prof. dr. sc. Neni Rončević (nena.roncevic@ffri.uniri.hr).

U slučaju da se studentima na nastavi pojave simptomi koji upućuju na COVID 19, obavezno moraju napustiti fakultet i odmah se javiti fakultetskoj liječnici da bi se što prije testirali, te se javiti pročelnicima svojih odsjeka i prodekanici za nastavu i studente izv. prof. dr. sc. Neni Rončević (nena.roncevic@ffri.uniri.hr).

U slučajevima kada se simptomi, pozitivan test, (samo)izolacija, odnose na nastavnike i druge zaposlenike Fakulteta, oni se trebaju javiti na dekanat@uniri.hr i svojim pročelnicima, odnosno voditeljima službi.