Poziv studentima Filozofskog fakulteta u Rijeci za prijavu na International Summer School in Refugee Law and Rights, Olomouc, Republika Češka

Pozivaju se zainteresirani studenti Filozofskog fakulteta u Rijeci da dostave svoju prijavu za sudjelovanje na International Summer School in Refugee Law and Rights u organizaciji Palacky Univeristy Olomouc – Sts. Cyril and Methodius Faculty of Theology - Humanitarian Studies Section koja će se održati u Olomoucu, Republika Češka u razdoblju od 10. do 19. kolovoza 2018. godine.

Predviđen je ograničen broj školarina za studente. Više informacija o programu ljetne škole, smještaju i drugoj logistici dostupno je na mrežnim stranicama organizatora.

Pregled prijašnjih održanih ljetnih škola dostupan je na poveznici: PRIJAŠNJE ŠKOLE.

Krajnji rok za prijave je 31. svibnja 2018. godine.

Call

Payment details