Obavijest o održavanju Doktorske konferencije za doktorande poslijediplomskih doktorskih studija pedagogije i obrazovnih znanosti DOKON 2018

Doktorska konferencija za doktorande poslijediplomskih doktorskih studija pedagogije i obrazovnih znanosti DOKON 2018, u organizaciji Odsjeka za pedagogiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci, održat će se u petak 18. svibnja 2018. na Filozofskom fakultetu u Rijeci.

Svrha Doktorske konferencije DOKON 2018 jest okupiti doktorande poslijediplomskih doktorskih studija pedagogije i obrazovnih znanosti iz Hrvatske i inozemstva kako bi se jačanjem suradnje pojedinih visokoškolskih institucija doprinijelo intenzivnijoj provedbi visokokvalitetnih istraživanja u području odgoja i obrazovanja, ali i javno promovirala važnost korištenja rezultata istraživanja za unapređivanje odgojno-obrazovne teorije i prakse. Pozivamo zainteresirane da se aktivnim sudjelovanjem uključe u rad Doktorske konferencije DOKON 2018.

Upute za pisanje sažetka
Predložak za sažetak