Natječaj za zapošljavanje na radno mjesto koordinatora/ice projektnih aktivnosti

Filozofski fakultet u Rijeci raspisuje
za zapošljavanje na radno mjesto

Koordinatora/ice projektnih aktivnosti u Centru za ženske studije pri Filozofskom fakultetu u Rijeci (CZS Rijeka) na projektu "Humano obrazovanje – odgovorno društvo" na određeno vrijeme s punim radnim vremenom do isteka trajanja projekta, 1 izvršitelj (m/ž).

Uvjeti:
· zvanje magistar/ra društvenog ili humanističkog smjera,
· iskustvo rada u javnim ustanovama iz područja visokog obrazovanja.

Uz prijavu na natječaj potrebno je priložiti: životopis (potpisan), dokaz o traženoj stručnoj spremi (presliku diplome/svjedodžbe), dokaz o radnom iskustvu (elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o radnom stažu) te ostale potvrde o zadovoljavanju uvjeta/prednosti za radno mjesto.

Prednosti:
· poznavanje tema vezanih za feminizam, teoriju roda te područja seksualnosti,
· iskustvo pisanja projekata (projektna kultura),
· rad na volonterskim projektima,
· rad s različitim dobnim skupinama i u neprofitnom sektoru,
· odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu,
· odlično poznavanje operativnih sustava i računalnih aplikacija (Windows, Office-Excel, Word, Power point, Internet),
· komunikacijske i organizacijske vještine,
· poznavanje logističkih i administrativnih poslova.

Pristupnici koji kod prijema u radni odnos ostvaruju prednost prema posebnom zakonu dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, te priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta kojima stječu prednost na natječaju.
Za pristupnike koji ispunjavaju uvjete natječaja Fakultet zadržava pravo provođenja provjere znanja i vještina testiranjem i/ili intervjuom. Ako pristupnik ne pristupi provjeri, smatra se da je povukao svoju prijavu.
Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja u „Narodnim novinama“.
Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja šalju sepoštom na adresu Filozofskog fakulteta u Rijeci, Sveučilišna avenija 4, 51000 Rijeka.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja pristupnici će biti obaviješteni u zakonskom roku.