Oglas za prijam na stručno osposobljavanje

Filozofski fakultet u Rijeci objavljuje
OGLAS
za prijam jednog polaznika na stručno osposobljavanje
za rad bez zasnivanja radnog odnosa u Centru za ikonografske studije

Program stručnog osposobljavanja vezan je za poslove koje provodi Centar za ikonografske studije Filozofskoga fakulteta u Rijeci: izdavačka djelatnost (grafičko oblikovanje tiskovina), dizajn i održavanje mrežnih stranica, obrada i priprema fotografija, rad na pripremi i vođenju administracije međunarodnih projekata te radionica kao i u pripremama za programe za cjeloživotno obrazovanje.

Uvjeti za obavljanje poslova i zadataka:

VSS – odgovarajućeg smjera (Akademija primijenjenih umjetnosti, Grafički fakultet - studij dizajna, studij informatike, informacijskih tehnologija ili informacijskih znanosti), bez radnog iskustva, aktivno poznavanje engleskog jezika, poznavanje rada na računalu – rad s programima za obradu teksta i slika (Adobe programi: In Design, Illustrator, Photoshop).

Nezaposlena osoba da nema više od 12 mjeseci staža u zvanju za koje se obrazovala.