Natječaj za izbor doktoranda

jednog doktoranda na radno mjesto I. vrste – stručni suradnik u sustavu znanosti i visokog obrazovanja iz područja društvenih znanosti, polje pedagogija ili interdisciplinarnog područja društvenih znanosti, polje obrazovne znanosti, na projektu „Istraživanje školskog vođenja iz distribuirane perspektive u hrvatskim školama“, na određeno vrijeme.

Obvezni uvjeti:

• - završen sveučilišni diplomski studij pedagogije ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni učiteljski studij;
  • - ukupan prosjek ocjena na diplomskom studiju najmanje 4,00;
  • - polaznik doktorskog studija iz polja pedagogije.

Dodatni kriteriji:

• - dosadašnja priznanja i nagrade za izvrsnost u studiranju, stručnom i istraživačkom radu;
  • - sudjelovanje u znanstveno-istraživačkom radu, objavljeni radovi, izlaganja na znanstvenim konferencijama;
  • - iskustvo u radu na projektima ili drugim poslovima u području visokog obrazovanja;
  • - sklonost prema znanstveno-istraživačkom radu;
  • - vještine u prikupljanju, sistematizaciji i obradi empirijskih podataka;
  • - komunikacijske i organizacijske vještine.

Prijava na natječaj treba sadržavati:

• - diplomu ili uvjerenje o završenom sveučilišnom diplomskom ili integriranom studiju;
  • - životopis u Europass CV formatu;
  • - dokaz o ukupnom prosjeku ocjena studiranja na traženom sveučilišnom studiju;
  • - dokaz o upisu u doktorski studij;
  • - ostale dokaze prema dodatnim kriterijima ako je primjenjivo.

Radni odnos zasniva se na određeno vrijeme (2+2 godine) u svrhu stjecanja akademskog stupnja doktora znanosti.
Strani državljani trebaju dostaviti dokaz o znanju hrvatskog jezika i rješenje o priznavanju inozemne visokoškolske kvalifikacije.
Rok za podnošenje prijava je 30 dana od dana objave natječaja u Narodnim novinama.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja šalju se na adresu: