Natječaj za radno mjesto - diplomirani knjižničar

Filozofski fakultet u Rijeci raspisuje N A T J E Č A J za radno mjesto I. vrste zvanja – diplomirani knjižničar - jedan izvršitelj (m/ž) na određeno vrijeme (zamjena za rodiljni dopust) s punim radnim vremenom, uz probni rok od 3 mjeseca.

Uvjeti:
- magistar knjižničarstva;
- položen stručni ispit za diplomiranog knjižničara;
- 1 godina radnog iskustva;
- vladanje engleskim jezikom najmanje na razini C1 i još jednim svjetskim jezikom najmanje
  na razini B2 u kategoriji „razumijevanje“;
- napredno poznavanje rada na računalu;
- napredno poznavanje rada u knjižničnom programu CROLIST.

Uz pisanu prijavu na natječaj prilaže se: životopis, dokaz o stručnoj spremi, potvrdu HZMO-a s podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji o radnom stažu ili preslik radne knjižice, dokazi o ispunjavanju ostalih natječajnih uvjeta.
Isprave se prilažu u neovjerenom presliku, a prije sklapanja ugovora o radu kandidat je dužan predočiti izvornike isprava.
Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.
Predviđeni datum početka rada je 14. svibnja 2014.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja.

O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Prijave za natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se na adresu: Filozofski fakultet u Rijeci, 51000 Rijeka, Sveučilišna avenija 4.