Poziv na radionicu "Benefiti i izazovi mentoriranja studenata na praksi"

Zadovoljstvo nam je pozvati vas na radionicu Benefiti i izazovi mentoriranja studenata na praksi, koja će se održati na Filozofskom fakultetu u Rijeci u srijedu 13. srpnja 2022. od 9:00 do 13:00 sati u prostoriji F-401 na 4. katu. Tijekom radionice će biti obuhvaćene sljedeće teme:

- Mentor kao „Role model”
Koji su benefiti mentoriranja studenata na praksi?
Kako biti uspješan mentor novim generacijama studenata?
Uloga voditelja stručne prakse –organizator/posrednik/medijator.

Radionicu će voditi doc. dr. sc. Ivana Ivančić, voditeljica stručne prakse studenata Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu.

Ljubazno vas molimo da svoje sudjelovanje potvrdite na mail katarina.vorkapic@ffri.uniri.hr.

Radionica se održava u okviru projekta Povijest, Povijest umjetnosti, Talijanistika, Germanistika – razvoj, unapređenje i provedba stručne prakse (PerPeTuUm aGile), financiranog bespovratnim sredstvima u sklopu natječaja Europskih socijalnih fondova (ESF) te Operativnog programa „Učinkoviti ljudski potencijali 2014 – 2020“.