Predstavljanje Erasmus+ projekta WAAT

Zadovoljstvo nam je pozvati Vas na predstavljanje Erasmus+ projekta WAAT koje će se održati u srijedu, 4. svibnja 2022. godine u učionici 230 s početkom u 12:00 sati.

Projektne aktivnosti posvećene su promociji i razmjeni dobrih praksi te razvoju novih sadržaja koji će pridonijeti učinkovitom podučavanju odraslih o vrijednostima kulturne baštine između različitih europskih zemalja. Jedna od šest partnerskih organizacija je ICARUS Hrvatska, a na Filozofskom fakultetu projektu su se priključili Odsjek za povijest, Odsjek za povijest umjetnosti i Odsjek za kroatistiku.

Studenti preddiplomskog  i diplomskog studija 2021./2022. su uz mentorstvo doc. dr. sc. Kosane Jovanović i doc. dr. sc. Barbare Španjol-Pandelo snimili niz digitalnih priča o baštini koje će predstaviti.

Web stranica projekta na kojoj su dostupni video uradci studenata: https://waatproject.eu/